Report

Úvodní zápas jarní části přinesl od začátku opatrný fotbal z obou stran. Domácí se dostávali místy pod tlak našeho teamu, ale k vážnější  šanci nás nepustili, naopak si vytvořili pár brejkových situací, které zneškodnila dobře organizovaná obrana v čele s naším výborným gólmanem Michalem Vašíkem.

Do druhého poločasu vstoupili lépe borci našeho týmu, kteří využili svoji iniciativu a dostali se golem Lukáše Mráze do vedení 1:0. Gól naše kluky namotivoval a ti ještě více vystupňovali svůj tlak, který byl odměněn druhým golem po rohovém kopu Lukáše Mráze. Skóroval náš nejlepší střelec Václav Černý. Hned minutu po druhém góle jsme se dostali do tutové šance, ale Andy svůj sólový únik nedokázal dostal mezi tři tyče a tak musel přijít trest v duchu nedáš dostaneš a po ojedinělé šanci domácí korigovali stav na 2:1. Do konce zápasu se už nic podstatného nestalo a naši kluci si po bojovném a odhodlaném výkonu spravedlivě odvezli 3 body. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za nasazení a bojovnost s jakou se do zápasu pustili. Mezi nejlepší hráče zápasu patřil Lukáš Mráz a Michal Valašík.