Pro nové zájemce

Ahoj!

Umíš to s míčem? Chceš se fotbalem bavit? Hledáš fotbalový klub, ke kterému by jsi se připojil? Dobrá zpráva, už hledat nemusíš! V současné době máme u nás v Hrdlo dva týmy mužů, které čekají, až jim ukážeš své fotbalové umění.

A – tým postoupil v létě 2018 do 1.A třídy, kde se dokázal udržet, a nyní své ambice upíná ke klidnému středu tabulky. B-tým hájí naše barvy ve 3. třídě s vidinou postupu o patro výš.

Ještě jsem tě nepřesvědčil? Jakožto nepražák vím z vlastní zkušenosti, jaký je přestup do týmu, kde nikoho neznám, proto tě můžu ujistit, že k nám do Hrdlo se bát nemusíš. V áčku máme super partu, jsme tu vesměs mladí kluci s několika zkušenějšími borci, kteří si ovšem na borce v žádném případě nehrají!

A pokud by to náhodou do áčka nevyšlo, vždycky je tady i B-tým. Ten je sice fotbalově na nižší úrovni, ale nechybí tu chuť se trochu proběhnout na zeleném trávníku, udělat něco pro tělo a zároveň zabojovat o nějaký ten bodík – koneckonců, soutěživí jsme přeci všichni! Pozápasové pivko v naší klubové hospůdce je prakticky samozřejmostí. 🙂

Kdy trénujeme?

Tréninky áčka probíhají v úterý a ve čtvrtek od 18:30. Béčko během zimní přípravy v pondělí od 19:00 a ve středu od 19:30.

Příspěvky a další poplatky

Jelikož jsme klub malý v podstatě bez sponzorů, platíme klubové příspěvky na půl roku ve výši 1850,- Kč. 

V případě, že jsi například ze Slovenska, či jiné země EU a v ČR to pro tebe budou první oficiální fotbalové krůčky, musíme tě zaregistrovat do FAČR. Fotbalová asociace si za tebe bude účtovat poplatek 3000,- Kč a tuto částku od tebe budeme požadovat. Po jejím zaplacení ti ale na oplátku odpustíme klubové příspěvky na jeden rok.

Závěrem

Pokud si tedy s námi chceš zahrát, či máš na srdci nějaké doplňující dotazy, neváhej se obrátit na Nikolu Bertoldiho nebo Tomáše Elbla. Tady najdeš vše potřebné ke kontaktu.

Za klub srdečně zve Jan Kočí 🙂